HMTL Plus - Multi Layered

HMTL Plus - Multi Layered

KATANA™ Zirconia HTML PLUS se vyznačuje použitím unikátních surovin, které odpovídají vysokorychlostnímu sintorování, zlepšené průsvitnosti a to bez kompromisů v pevnosti. Výsledkem je spolehlivý rám nebo monolitický můstek s krásným tvarem a barvou odpovídající přirozenému chrupu pacienta.

ceny
Potřebujete poradit?
volejte +420 778 449 588

Doporučené produkty

CZR FC PASTE STAIN

CZR FC PASTE STAIN

Přidání nové pasty typu FC Paste Stain (povrchový stain) do řady CERABIEN™ ZR (CZR) umožňuje snadnou charakterizaci…

CZR Body

CZR Body

CZR Body nabízí 23 různých odstínů k dosažení přirozených výsledků.

CZR (Cerabien ZR) je porcelánový…

Esthetic colorant

Esthetic colorant

Esthetic colorant jsou barvy navrženy pro  Katana Zirconia. Tato novinka přináší řadu 12…

Jaké metody povrchové úpravy se doporučují pro KATANA™ Zirconia HTML PLUS? 

KATANA™ Zirconia HTML PLUS lze dokončit:

- glazováním, barvením nebo aplikací porcelánu.

Srovnání barev: KATANA™ Zirconia HTML PLUS A3.5 vs. předchozí HTML A3.5. Barva HTML PLUS je jasnější, sytější a živější i v oblasti dásní.

Proč se podmínky měření průsvitnosti u KATANA™ Zirconia HTML PLUS liší od běžných. Podmínky měření se liší v závislosti na výrobci. Někteří výrobci tyto informace neuvádějí. Přijímáme metodu testování propustnosti veškerého světla (osvětlovací těleso: D65, tloušťka vzorku: 1,0 mm) společnosti Tosoh, s.r.o., kterou používají i ostatní významní výrobci.

Je možné urychlit sintrování zirkonového mostu KATANA™ HTML PLUS s velkým rozpětím? Ne, to není možné. 54 nebo 90minutové sintrování je možné pouze pro maximálně tříčlené můstky.

Je možné frézovat KATANA™ Zirconia za mokra? Obecně se nedoporučuje frézovat tento výrobek za mokra, protože nemusí být dosaženo požadovaného estetického efektu kvůli možnosti kontaminace, která může snížit průsvitnost.

Po sintrování KATANA™ Zirconia se na povrchu výplně objevily bílé skvrny. Co by mohlo být příčinou? Pokud je práce před sintrováním znečištěna, způsobí to, že se během sintrování na práci objeví bílé skvrny. Příčinami jsou například mastné prsty, nadměrné proplachování vysokým tlakem vzduchu, zbytky látky s bodovým obsahem křemíku, které byly naneseny na předsintrovaný zirkon při seřizovacích postupech, použití skenovacího spreje nebo nedostatečné odstranění zirkonového prášku, který vznikl při frézování/odstranění vtoku. Dbejte na to, aby nedošlo ke kontaminaci výplně.

Jsou sintrovací plány pro KATANA™ Zirconia stejné jako u zirkonových výrobků jiných výrobců? Parametry sintrování se liší v závislosti na výrobci. KATANA™ Zirconia UTML, STML, YML a HTML PLUS (kromě HT a LT) lze sintrovat podle stejného sintrovacího plánu. Maximální teplota sintrování pro 54minutový program je 1600 °C, pro 90minutový program 1560 °C a pro 7hodinový program 1550 °C. Při sintrování prací se řiďte plánem spékání.

Jaký typ sintovací pece lze použít? Je možné použít sintrovací pec, která není schopna dosáhnout maximální teploty sintrování nebo rychlosti ohřevu? Sintrovací program "KATANA™ Zirconia" lze nastavit v jakékoli sintrovací peci bez ohledu na výrobce, pokud lze použít její technické specifikace. Pokud sintrovací program KATANA™ Zirconia není ve vaší sintrovací peci programovatelný, není bohužel možné pec podle tohoto programu nastavit.

Klinické případy
Efektivní zhotovení zirkoniové protézy
Materiály ke stažení
Návod k použití
Type Název Dostupnost
Velikosti - Pro zobrazení cen se přihlašte

© D-way CZ s r.o., 2014

Design & Code by LA TAUPE, s.r.o.